Jazyková škola Alluka.
Nájdete nás na Rybničnej ulici č. 40 v Bratislave.

Jazykové kurzy:

  • Anglický jazyk
  • Nemecký jazyk
  • Slovenský jazyk
Email Phone Scroll Top

Jazykové kurzy ALLUKA

„Koľko jazykov vieš, toľko krát si človekom.“ 

Jazykový kurz - mierne pokročilí

Mierne pokročilí - 2.ročník

Večný začiatočník - 1.ročník

Večný začiatočník - 2.ročník

Anglický jazyk hrou - 1.ročník

Anglický jazyk hrou - 2.ročník

Anglický jazyk hrou - 3.ročník

Anglický jazyk hrou - 4.ročník

Individuálny jazykový kurz

Individuálne hodiny anglického jazyka

Jazykový kurz - mierne pokročilí - nemecký jazyk

Individuálne hodiny nemeckého jazyka

Nemecký jazyk pre deti - 1.ročník

Filter jazykových kurzov

Jazky kurzu
Jazky kurzu
Typ kurzu
Typ kurzu
Komu je kurz určený
Komu je kurz určený
Petronela Leskovská pred mesiacom
Letný tábor ALLUKA odporúčam každému dieťaťu. Syn si to tam užil. Veľmi sa mu páčilo, že sa počas dňa aj niečo nové naučil a poobede...Celá recenzia »
Tatiana Sirotova pred mesiacom
Syn absolvoval v jazykovej škole letný tábor.Mali sme trošku obavy,keďže nie je veľmi "študijný typ",ale hneď po prvom dni sa obavy rozplynuli.Chodil domov každý deň...Celá recenzia »
Silvia Gombalová pred 4 mesiacmi
Určite odporúčam. Neviem porovnať s inými jazykovými školami, ale určite viem popísať moje pocity, ktoré sú veľmi príjemné a vlastnú skúsenosť z prístupu našej lektorky/riaditeľky školy...Celá recenzia »
Silvia Džurňáková Gbúrová pred 4 mesiacmi
Skvela jazyková skola s výborným profesionálnym pristupom a metódami učenia pre deti aj hravou formou ale účinne. Riaditelka skoly sa snazi vzdy maximalne vyjst v...Celá recenzia »
Dáša Vargová pred 4 mesiacmi
Najlepšia jazyková škola s veľmi profesionálnym prístupom. S výnimočným prístupom aj k úplným začiatočníkom. Vrelo odporúčam všetkým,ktorí stále váhajú sa začať učiť jazyk.

Často kladené otázky | Jazykové kurzy

Odpoveď je individuálna. Sú študenti, ktorým jedna hodina stačí. A sú naopak takí, ktorí potrebujú dve aj tri hodiny pracovať s lektorom na hodinách. V prípade, že by bola vhodnejšia intenzívnejšia výučba, naši lektori Vás budú informovať.

Ak sa jazyku venujete aj mimo hodín kurzu – teda doma, nie je väčšinou potrebné chodiť viac ako 1x do týždňa.

Lektor si s Vami vždy prejde otázky, ktoré sa Vám pri domácom štúdiu vyskytli a dá Vám priestor na potrebné trénovanie konverzácie. Vysvetlí Vám nové celky. Zvyšok tréningu môžete už pripravený pracovať doma.

Ak Vám nevyhovuje samostatné učenie sa doma alebo sa Vám na to ťažko hľadá priestor, je vhodné siahnuť po intenzívnejšej výučbe u nás.

Poznáme presné postupy učenia sa. Tie, vďaka ktorým sme sa naučili jazyk my. Nakoľko ich však považujeme za svoje „know-how“, nezverejňujeme ich. Na každej úvodnej hodine, či už skupinových alebo individuálnych hodinách, si s Vami tieto postupy naši lektori prechádzajú. Povedia Vám ako k jazyku pristupovať a čo robiť, aby bola Vaša práca efektívna a Vy ste prišli do cieľa. Nie je to žiadna mágia, je to tvrdá práca a žiadny „zrýchľovák“ nepoznáme, pretože neexistuje. Učenie jazyka je cesta a klamali by sme Vám, ak by sme Vám sľubovali, že sa dá zvládnuť do jedného roka. Ak by to tak naozaj bolo, vedel by to každý človek na Zemi. My Vám však povieme, ako si cestu zjednodušiť, zrýchliť Váš progres a hlavne zefektívniť metódu učenia sa. V prvom rade to musíte byť Vy kto je rozhodnutý, odhodlaný a pripravený si touto cestou prejsť, a potom sme tu my, kto Vás povedie do cieľa a bude Vás celú cestu motivovať. Na konci sa spolu budeme tešiť z výsledku.

Máte špecifické požiadavky ? Čakajú Vás konkrétne skúšky? Nevyhovuje Vám ani jeden termín z našich skupinových kurzov? Nechcete sa deliť o čas so spolužiakmi, čakať kým niekto iný dorobí svoju vetu či dočíta svoj úryvok? Alebo o sebe proste viete, že ste introvert, ktorý sa v skupine prebije len ťažko? Potom sú pre Vás vhodné naše individuálne hodiny.

Ste teamový hráč, radi sa hráte a súťažíte? Viete sa učiť z chýb druhých a motivuje Vás, keď vidíte silnejších hráčov, ktorých treba dobehnúť? Ľahko sa vzdávate a viete, že keď budete na to sám nedonútite sa prísť? Vnímate sa ako extrovert a radi by ste spoznali nových ľudí? V takom prípade sú naše skupinové kurzy tou správnou voľbou.

Ak by ste sa svojou voľbou netrafili, naši lektori Vás v priebehu kurzu oslovia a odporučia Vám prestúpiť na pre Vás osobne vhodnejší typ výučby. Vždy myslíme na Vaše dobro a spokojnosť.

Zdieľajte nás